Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

Adana 2. El Araba

İkinci el araba almak için başvurulan Adana 2. el araba bayii, birçok araba seçeneği ile araba sahibi olmak isteyenleri arabalarına kavuşturmaktadır. Fiyat ve diğer teknik özellikleri piyasada alternatifleri ile karşılaştırabileceğiniz ikinci el otoları uzmanlarca hazırlanmış ekspertiz raporları sayesinde gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Ekspertiz raporları neleri kapsar?

- Kaporta ve boya kontrolleri

- Yürüyen aksam kontrolleri

- Motor ve mekanik aksam kontrolleri

- Fren sistemi kontrolleri

- İç mekan kontrolleri

- Elektronik aksam kontrolleri

- Lastik ve jant kontrolleri

Adana 2. el araba bayinden alınan bir otomobili üzerine geçirmek için notere başvurmak gerekmektedir. Notere gitmeden önce hazırlanması gereken evraklar mevcuttur. Bunlar:

Motorlu taşıtlar vergisi ve trafik ceza kontrolü: Noterde satışı engelleyen MTV ve trafik cezalarının satıştan önce ödenmesi gerekmektedir.

Araç muayene sorgulama: Satışa engel olmayan fakat satış gerçekleştiğinde yeni araç sahibine intikal eden araç muayenesinin yaptırılması gerekmektedir.

Zorunlu trafik sigorta kontrolü: Satışa engel olmayan fakat trafiğe girme durumunda cezaya tabi tutulan zorunlu trafik sigortasının yaptırılmış olması yeni sürücü için büyük kolaylıktır.

Adres kayıt sistemi sorgulama: Satıcı ve alıcının sistemde adreslerinin kayıtlı olması zorunludur.

Noter işlemlerini müşterileri adına tecrübeli ekibi ile yürüten Adana 2. el araba bayii, Adana’nın en güvenilir ve en gözde araba firmasıdır. İkinci el araba ihtiyacınızı güvenle giderebileceğiniz firmada en ekonomik araçlardan en lüks araçlara kadar birçok marka ve modelde arabalar bulunmaktadır.