Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

Ankara İkinci El Araba

Ankara’da ikinci el araba almak için güvenilir ve isim yapmış bir firma arayanlar için Ankara 2. el araba bayii, yıllardır en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Alfaromeo’dan Mercedes’e, Nissan’dan Volvo’ya kadar her model ve marka aracı bulunan Ankara 2. el araba bayii, güvenli alışverişin ilk adresidir.

Ekspertiz garantili araçları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bayii, geri satın alma garantisi vererek müşterilerine güvenli alışverişin kapısını aralamaktadır. Sıfır riskle gönül rahatlığı ile ikinci el araç satın almak bulunan Ankara 2. el araba bayii ile artık çok kolaydır. İkinci el araç alıp uzun yıllar problemsiz kullanmak istiyorsanız, araç seçme işini uzmanına bırakın. Siz bütçenizi ve kriterinizi belirleyin, sizin için firmamız en uygun aracı seçsin. En ekonomik fiyatlarla en konforlu ve kaliteli aracı satın alarak uzun yıllar sorunsuz kullanın.

Ankara 2. el arabanın sunduğu hizmetler

- 8 yaş 180 bin km sınırındaki binek araçlarına bir yıl ya da 30 bin km mekanik garanti

- 100 km’ye kadar ücretsiz yol yardımı ve çekici hizmeti

- 8 yaş sınırındaki araçlara kredi kullanım kolaylığı

- 12 bin TL 12 ay ve sıfır faizli kefilsiz kredi kullanımı

- 48 aya varan kredi ödeme seçenekleri

Müşterilerinin ikinci el araç sahibi olmaları için elinden geleni yapan firmamız, 7/24 hizmet sunan uzman kadrosu ile satıştan sonra da her zaman müşterisinin yanındadır.