Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

Bursa 2. El Araba

Bursa’da temiz bir ikinci el araba temin etmek isteyenler için hizmet veren Bursa 2. el araba bayii, müşterilerine verdiği güven ve gösterdiği güler yüzle kaliteli hizmetten ödün vermeden devam etmektedir. Yenisi kadar iyi olan ikinci el araçlarda en ekonomik ve en ucuz araçlardan en lüks ve pahalı araçlara kadar her tür ikinci el araç satışı yapan Bursa 2. el araba bayii, detaylı ekspertiz raporlu araçları ile müşterilerine güven vermektedir.

Yılların verdiği deneyimle müşteri memnuniyetini daima yukarılarda tutan Bursa 2. el araba bayii, yenisi kadar güven veren kaliteli araçları ile sektörün önde gelen firmasıdır. Bursa’da uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanabileceğiniz temiz ve bakımlı ikinci el araçlar için Bursa 2. el araba bayine başvurabilirsiniz.

Ekspertiz raporları her alım satımda çıkartılması gereken raporlardır. Bursa 2. el bayindeki tüm araçların detaylı ekspertiz raporları mevcut olup, müşterilerin güvenle araçları alması sağlanmaktadır.

Ekspertiz raporları neleri kapsamaktadır?

- Kaporta ve boya kontrollerini

- Yürüyen aksam kontrollerini

- Motor ve mekanik aksam kontrollerini

- Fren sistemi kontrollerini

- İç mekan kontrollerini

- Elektronik aksam kontrollerini

- Lastik ve jant kontrollerini kapsamaktadır.

Bursa ikinci el araba firması noter devir işlemlerini uzman kadrosu ile beraber müşteri adına bizzat kendisi yürüterek müşteriyi sıkıcı geçen bir süreçten kurtarmaktadır. İade garantisi ile çalışan firma 7 gün içinde aracını iade alarak müşterisini zor durumda bırakmamaktadır.