Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

Gaziantep 2. El Araba

Gaziantep’te kullanılmış araba almak isteyen, yenisine ayıracak bir bütçesi olmayanlar için yenisi kadar temiz araçlar satan Gaziantep 2. el araba bayii, Gazianteplilerin ve çevre illerden gelenlerin ilk adresidir. Sıfırı kadar temiz ve bakımlı ikinci el araçlar satan Gazianteb ikinci el bayii, güçlü kadrosu ve uzman teknikerleri ile sektöründe en güvenilir ve en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

Müşteri beklentilerini çok iyi analiz eden ve talepler doğrultusunda hayallerindeki araçları sahipleri ile buluşturan Gaziantep 2. el araba bayii, yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmetler ile her zaman müşterilerine güven vermektedir.

Noter işlemlerine kadar en önemli işlemleri müşterileri adına kendisi yürüten Gaziantep 2. el araba bayii, detaylı ekspertiz raporlu araçları ile temiz ve düzgün işler yapmaktadır. Noter işlemlerinden sonra yapılması gereken işlemler de mevcuttur.

Noter satışı sonrası yapılacak işlemler:

Tescil belgelerini teslim alma: Yeni oto alıcısı 15 gün içinde tescil belgelerini almalıdır.

Zorunlu trafik sigortası: Yeni oto alıcısı zorunlu trafik sigortasını 10 gün içinde yaptırmak zorundadır.

Gaziantep 2. el araba bayii bir hafta içinde iade güvencesi de sunmakta, her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır. Araçları yerinde test sürüşü yaparak inceleyebilir, ekspertiz raporlarına göz atabilirsiniz. İade etmek istediğinizde bir haftalık bir süreniz olup, ekspertiz raporunda belirtilmemiş bir hasar tespiti ile araçları şahsen iade edebilirsiniz.