Hakkımızda

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Sayın Kullanıcı,

Otomobilen Web Site'sine hoş geldiniz.

Otomobilen, Tunalar Otomotiv Ticaret A.Ş. ve Tunalar Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. ortak markasıdır. Aşağıda adı geçen “Tunalar Şirketler”, deyiminden bu iki şirket anlaşılacaktır.

Aşağıdaki "Kullanım Koşulları", Tunalar Şirketler (Otomobilen) 'in, siz değerli kullanıcılarımıza sunduğu bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. Tunalar Şirketler (Otomobilen) web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı Kullanım Koşulları 'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

1- Tunalar Şirketler (Otomobilen) web sitesinde, araçların standart ve opsiyonel özellikleri, satış fiyatları ile ilgili bilgiler son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgilerdir. Araçlar hakkında nihai bilgi temini için Tunalar Şirketler (Otomobilen) yetkili satıcıları ile temasa geçilmesini önemle rica ederiz. Bu çerçevede bu web sitesinde yer alan bilgilerin (aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe), Tunalar Şirketler (Otomobilen) adına bir taahhüt teşkil etmediğini beyan ederiz.

2- Otomobilen web sitesinde yer alan her türlü fiyat, kredi faiz oranı, miktarı, resim, açıklama ve haber; kısaca "bilgi" sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

3- Tunalar Şirketler (Otomobilen), kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve bu web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

4- Tunalar Şirketler (Otomobilen), "Site Kullanım Koşulları" nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Tunalar Şirketler (Otomobilen), Site’ye erişimin kesintiye uğramasından, Site’nin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

5- Tunalar Şirketler (Otomobilen), kullanıcı tarafından siteye “üyelik işlemleri”, “haberiniz olsun” veya başka bir bölümde belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen e-posta adresi, adres, telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon araması ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkına sahiptir. Ayrıca, Tunalar Şirketler (Otomobilen) bu bilgileri kendi bünyesindeki diğer şirket gruplarına ve yetkili satıcılarına aynı amaçlar doğrultusunda aktarabilir. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle Tunalar Şirketler (Otomobilen) ’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Kullanıcı, her zaman sebep göstermeksizin yazılı bildirimde bulunarak bu izni geri almaya yetkilidir.

6- Kullanıcılar ile Tunalar Şirketler (Otomobilen) arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, Tunalar Şirketler (Otomobilen) elektronik kayıtları tek delil olarak kabul edilecektir.

7- Site kullanıcıları, site hakkında veya site ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, kullanıcılar ihtilafın çözümünde Trabzon Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.