Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

İstoç 2. El Araba

İkinci el bir aracın işini göreceğini düşünenler için İstoç 2. el araba galerisi en ekonomik ikinci el araçlardan en lüks araçlara kadar her marka ve modelde aracı müşterilerine sunmaktadır. Sıfır araba almaktan daha hesaplı olan ikinci el araçları İstoç bayinde oldukça iyi durumda ve ekonomik fiyatlara bulabilirsiniz.

İkinci el araç almak her zaman daha ekonomik olsa da alırken bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle ekspertiz raporu istenmeli, aracın tüm parçaları hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Ekspertiz raporunda olması gerekenler:

- Kaporta ve boya kontrolü

- Yürüyen aksam kontrolü

- Motor ve mekanik aksam kontrolü

- Fren sistemi kontrolü

- İç mekan kontrolü

- Elektronik aksam kontrolü

- Lastik ve jant kontrolü

Detaylı bir ekspertiz raporu ile tüm bu kontrollerin yapılması ve araçla ilgili tatmin edici bilgi verilmesi gerekmektedir. İstoç 2. el araba bayii, tüm araçları için hazırlattığı detaylı ekspertiz raporları ile müşterilerine güven vermektedir. Test sürüşü de yapabileceğiniz araçları son derece bakımlı olup yenisini aratmamaktadır.

Hem ekonomik hem de iyi durumda bir araca sahip olmak için İstoç 2. el araba bayii doğru adrestir. Satışlarında iade garantisi de veren İstoç 2. el araba bayii, bir hafta içinde ekspertiz raporunda belirtilmemiş bir hasarın olması durumunda aracı geri almakta, müşteriyi zor durumda bırakmamaktadır. Her marka ve model araba bulacağınız bayii, yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan güvenilir bir firmadır.