Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

Konya 2. El Araba

İkinci el arabaların ekonomik ve yenisi kadar iyi durumda olması, kullanıcıları fazla para ödemeden araç sahibi olmaya teşvik etmektedir. Konya 2. el araba bayii, hem ekonomik hem de temiz ikinci el araçları ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Alanında uzman ekibi ile 7/24 hizmet sunan Konya 2. el araba bayii, bölgenin en güvenilir firmalarının başında gelmektedir.

İade garantisi ile müşterilerine güven veren firma, en ekonomik otomobillerden en lüks araçlara kadar her kesime ve her bütçeye göre araçlara sahiptir. Araba alırken güvenilir ve tecrübeli bayiler arayanların adresi olan Konya 2. el araba bayii, her aracı için ekspertiz raporu hazırlatmakta ve müşterilerine araçla ilgili detaylı bilgi vermektedir.

Ekspertiz raporunda

- Kaporta ve boya kontrolleri

- Yürüyen aksam kontrolleri

- Motor ve mekanik aksam kontrolleri

- Fren sistemi kontrolleri

- İç mekan kontrolleri

- Elektronik aksam kontrolleri

- Lastik ve jant kontrolleri bulunmaktadır.

İkinci el araba alırken güvenilir bir firma ile çalışmanın huzurunu yaşayacağınız Konya 2. el araba bayii, noter işlemlerine kadar müşterisi adına birçok işlemi yürütmekte ve müşterilerini sıkıcı prosedürlerden kurtarmaktadır. Kaportasından motoruna kadar her parçası ile güvenle satın alacağınız ikinci el araçları ile Konya bayii, uzun yıllardır müşterilerine hizmet veren ve sektörün ileri gelen bayisidir. İade garantili çalışan firma, ekspertiz raporunda belirtilmemiş bir arıza veya hasar durumunda 7 gün içinde araçları geri alma garantisi vermektedir.