Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

Ordu 2. El Araba

Ordu ikinci el araba piyasasında en güvenilir firmalardan biri olan Ordu 2. el araba bayii, tecrübesi, bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile her zaman müşterilerine en iyi hizmeti götürmeyi ilke edinmiştir. En ekonomik arabalardan en lüks ve pahalı araçlara kadar her model ve marka ikinci el araç alım satımı yapan Ordu 2. el araba bayii, müşterileri için en iyisini sunan ve bütçeleri zorlamayan bir firmadır.

Yıllardır profesyonel olarak çalışan kadrosu ile 7/24 hizmet vermektedir. Detaylı eskpertiz raporu olan ikinci el arabaları ile açık ve şeffaftır. Her zaman müşterilerinin beklentilerine maksimum seviyede cevap veren ve herkesin mutlu ayrılmasını sağlayan Ordu 2. el araba bayii, araç iade garantisi ile de müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.

İade için gerekli şartlar nelerdir?

- Ekpertiz raporunda bulunmayan bir arızanın tespit edilmesi durumunda

- 7 gün içinde iade talebinin bildirilmesi durumunda

- Ekspertiz raporunda yer almayan arızanın bayide tespit edilmesi durumunda

- Aracın Ordu 2. el oto bayine alıcı tarafından şahsen teslim edilmesi durumunda.

İkinci el araba almanın stresli ve sıkıntılı sürecinde müşteriyi her zaman verdiği güvenle rahatlatan ve mutlu ayrılmasını sağlayan Ordu bayii, bütçeleri fazla zorlamadan herkesin hayalideki arabayı almasını sağlamaktadır. Uygun ödeme koşulları ve ekonomik araçları ile artık Ordu’da ikinci el araba sahibi olmak çok kolay.