Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

Pendik 2. El Araba

İstanbul Pendik’te sektörün en güvenilir ve en kaliteli hizmetini sunan Pendik 2. el araba bayii, en ucuz ikinci el otomobillerden en lüks araçlara kadar araç satışı yapmaktadır. 7/24 hizmet sunan uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini her zaman önemseyen Pendik 2. el araba bayii, güvenilir olduğu kadar profesyonel ve işin ehlidir.

Detaylı ekspertiz raporlu araçları ile müşterilerine şeffaf olan bayii, her bütçeye uygun ekonomik araçları ile ihtiyaç sahiplerini ikinci el araba sahibi yapmaktadır. Gündüz gözü ile incelenen ve test sürüşü yapılan araçların bakımlı ve temiz olduğunu gözlerinizle görecek, uygun fiyatları ile Pendik 2. el araba bayini tercih edeceksiniz.

Satış devir işlemlerini noterde müşterileri adına takip eden Pendik 2. el araba bayii, profesyonel ekibi ile her zaman müşterilerine destek olmaya devam etmektedir. İade garantisi ile ikinci el araba satışı yapan firma, 7 işgünü içinde araçları istenirse geri almaktadır.

Araç iadesi için gerekli şartlar nelerdir?

- Ekpertiz raporunda bulunmayan bir arızanın tespit edilmesi durumu

- 7 gün içinde iade talebinin bildirilmesi durumu

- Ekspertiz raporunda yer almayan arızanın bayide tespit edilmesi durumu

- Aracın Pendik 2. el araba bayine yeni alıcı tarafından şahsen teslim edilmesi durumu.

- Güvenebileceğiniz ve servislerinden memnun kalacağınız Pendik bayii, her bütçeye uygun ikinci el araçları ile hizmet vermeye devam etmektedir.