Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

Samsun 2. El Araba

Kullanılmış bir araç almayı düşünen ve Samsun’da güvenilir bir ikinci el araba bayii arayanlar için en doğru adres olan Samsun 2. el araba bayii, her marka ve model otomobilleri ile her evi araba sahibi yapmaktadır.

Arabanın lüks olmaktan çıktığı günümüzde, ikinci el araçlarda hem ekonomik hem de yenisi kadar bakımlı araçları ile hizmet sunan Samsun 2. el araba bayii, en ucuz araçlardan en lüks ve pahalı araçlara kadar geniş bir araba yelpazesine sahiptir. Sıfır araç almanın yanında oldukça cazip olan ikinci el arabalar kullanıcının ihtiyacını fazlası ile görmektedir. Hangi marka ve model araç alacağına ilk önce karar verilmeli ve ona göre bir bütçe ayrılmalıdır.

Spor arabalardan aile arabalarına, yarı ticari arabalardan en lüks ciplere kadar birçok aracı bulunan Samsun 2. el araba bayii, her kesime hitap eden otomobilleri ile sektörün en gözde firmasıdır. Satış işlemlerinin noterde yapıldığı alışverişte, müşteri adına noter işlemlerini takip etmekte ve müşterisini her zaman memnun etmektedir.

Notere gitmeden önce hazırlanması gereken evraklar

Motorlu taşıtlar vergisi ve trafik ceza kontrolü: Noterde satışı engelleyen MTV ve trafik cezalarının satıştan önce ödenmesi zorunludur.

Araç muayene sorgulama: Satışa engel olmayan fakat satış gerçekleştiğinde yeni araç sahibine devreden araç muayenesinin trafiğe çıkmadan önce yaptırılması gerekir.

Zorunlu trafik sigorta kontrolü: Satışa engel olmayan fakat trafiğe girme durumunda cezaya tabi tutulan zorunlu trafik sigortasının yaptırılmış olması yeni sürücü için büyük kolaylıktır.

Adres kayıt sistemi sorgulama: Satıcı ve alıcının sistemde adreslerinin kayıtlı olması gerekmektedir.