Facebook Twitter Blog Instagram Linkedin
Detaylı Arama İkonuDETAYLI ARAMA
Marka Listesi İkonuMARKA LİSTESİ
Sınıf
Alt Sınıf
Dosya No
Marka
Model
Tip
Model Yılı
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Fiyat Aralığı
İl
Şube
Garanti Durumu
Km Aralığı

Trabzon 2. El Araba

Trabzon’da kullanılmış araba alım satımı yapan Trabzon 2. el araba firması, her marka ve her modelde araçları olan güvenilir bir firmadır. Firmayı yerinde ziyaret edenlerin araçların bakımlı ve temiz olmalarına şahit olacakları ve bütçelerine göre bir ikinci el araç bulacakları kesindir.

Her kesime göre ekonomik araçlardan lüks arabalara kadar aracı bulunan Trabzon 2. el bayii, müşterisini yormadan, kafasını karıştırmadan, tamamen ikna olmuş bir şekilde müşterilerini araba sahibi yaparak evine yollamaktadır. İade garantisi ile bir kez daha müşterilerinin güvenini tazeleyen Trabzon 2. el bayii, araçlarını test sürüşü ile kontrol edebileceğiniz güvenilir bir firmadır. Her aracı için detaylı eskpertiz raporu bulunan firma, Trabzon ve yöresinin sektörün önde gelen firmasıdır.

Araçla ilgili verilen her türlü bilgiye güvenebilir, araçlarınızı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Orijinal kilometrede araç isteyenlerin güvenle gittiği Trabzon 2. el bayii, her bakım ve onarımı yapılmış, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz araçlar satın alacağınız bir firmadır. Sigortaları yapılmış, muayeneleri tamam ve ekspertiz raporu ile sabitlenmiş durumlarıyla ikinci el araçlar, firmadan gönül rahatlığı ile teslim alınmaktadır.

İkinci el araba almadan önce

- Ne tür bir araç istediğinize karar verin. Aileniz veya kendiniz için istiyorsanız ona göre seçim yapmalısınız.

- İstediğiniz araç için bütçe ayırın.

- Aracınızı bilirkişi ile birlikte kontrol edin.

- Sahibi ile yüz yüze görüşerek aracın geçmişi hakkında bilgi alın.

- Ekspertiz raporu isteyin.